Még több új arccal találkozhatsz a következő Nyári Egyetemen!

A Pályaorientációs Program, amelynek talán a te középiskolád is tagja, 13 újabb taggal bővült október 17-én.

Az elmúlt egy évben 18 helyszínen 50 programot valósítottunk meg együtt, amelyeken közel 2500-an vettetek részt – talán te is voltál workshopon, Cinema Science Cafén, vagy színházi előadáson, amit a program keretében szerveztünk.

Továbbra is azt szeretnénk, ha a hozzátok leginkább illő karrier útján indulnátok el, ezért hamarosan elindítunk egy pályaválasztást segítő mobiljáték appot, de egy izgalmas online versennyel és matek segédanyaggal is készülünk! Emellett a blogot is folytatjuk, hogy hasznos tippekkel, tanácsokkal segíthessünk nektek.

És hogy miért is jó, hogy már 29 iskolával dolgozhatunk együtt? Mert így még több diáknak mutathatjuk meg az előtte álló lehetőségeket, és mert még nagyobb buli lesz a következő Nyári Egyetem, hiszen már szinte az összes régióból érkezhettek hozzánk!

Kíváncsiak vagyunk a véleményedre! Mit gondolsz az eddigi programokról? Írd meg kommentben, vagy keress minket e-mailben a Kapcsolat menüpontban 🙂