Azt már tudod, hogy tovább szeretnél tanulni, de bizonyára ezer kérdésed van még. Milyenek az oktatók? Sok órád lesz? Mennyi a tandíj és melyik a legjobb koli?

1. január 10-12-ig már 19. alkalommal rendezik meg az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást Budapesten, a Hungexpo „A” csarnokában. A 3 nap alatt közel 200 intézménnyel ismerkedhetsz meg, közben pedig izgalmas és hasznos előadásokat hallgathatsz.

A kiállításon nemcsak hazai egyetemek és főiskolák, hanem külföldi felsőoktatási intézmények, nyelviskolák, szakképző intézmények képviselőivel is találkozhatsz, akiktől első kézből kaphatsz választ kérdéseidre. Jelenlegi és volt hallgatók, oktatók, tanulmányi ügyekkel foglalkozó dolgozók – mindenki azért lesz ott, hogy segítsen, hogy minél több hiteles információ alapján hozhasd meg életed egyik legfontosabb döntését.

Jó hír, hogy még a sulidnak sem lehet kifogása: ha középiskolás vagy, a helyszínen igazolást kapsz arról, hogy részt vettél a kiállításon.

A belépés mindenki számára ingyenes.

A kiállítás időpontja: 2019. január 10-12., 10:00-17:00

Helyszíne: Hungexpo Budapesti Vásárközpont, „A” csarnok, 1101 Budapest, Albertirsai út 10.

Ha többet akarsz megtudni, nézd meg az Educatio weboldalát, aztán csatlakozz a facebook eseményhez!