Suli után elmennél a haverokkal kikapcsolódni, de már nagyon unod, hogy mindig a szüleidtől kell pénzt kérned? Pontosan ezért mentem el én is dolgozni.

Diákként a Call Centeres melók a leghatékonyabbak:

• Magadnak csinálod a beosztásod
  • Egy hónapban minimum 60 órát kell teljesítened (gyerekjáték)
  • Óránként jár neked 10 perc szünet
  • Adnak igazolást a suliba
  • A cégtől függ, de általában mindig kapsz dolgozói kedvezményt a termékekre
  • És…. még a barátokkal is lesz időd szórakozni (és pénzed is)

Minden cégnél picit eltérnek ezek, de egy 4-5 napos oktatáson részt kell venned, ahol beletanulsz ebbe a munkába (nem egy nagyon bonyolult dolog). – Ne ijedj meg, ezeket az oktatásokat nem neked kell fizetni, nálad egy számlaszám és a személyes adataid legyenek, hogy a szerződésírásnál minden rendben menjen.

Ha ezekkel kész vagy, akkor a gyakorlati oktatás következik, amit természetesen már rendesen fizetnek, csak ilyenkor még van egy mentorod, aki figyeli minden mozdulatod, hogy a megtanultak alapján csinálod-e a dolgokat.

Ha ezekkel végeztél, akkor már mentor nélkül, egyedül birkózhatsz meg az ügyfelekkel (van néhány érdekes eset).

Miért jó a Call Centeres munka?

• Fejleszti a kommunikációs, és problémamegoldó képességed
  • Új emberekkel ismerkedsz meg
  • Nem erőlteted magad halálra a munkával
  • Elég jól fizet