Ne gondolkodj rajta sokat, vágj bele! Lehet, hogy itt dől el, milyenek lesznek gimis, vagy egyetemi mindennapjaid.

Mondok neked 4 olyan okot, amiért biztos, hogy jó, ha elmész:

1. Megismerkedsz új emberekkel, ez mindenképpen fontos azért, mert nem leszel egyedül egy teljesen idegen környezetben
  2. Általában minden gimi, vagy egyetem egy tök szuper helyszínen szervezi a gólyatáborokat, tehát eljuthatsz tök király helyre, és tök király élményekkel gazdagodhatsz
  3. A felsőbb évesekkel mindig jó jóba lenni, itt van rá a lehetőséged, hogy bevágódj náluk és meghívást kapj a legszuperebb bulikba
  4. Mivel az összes diákszövetség részt vesz a gólyatábor szervezésében, már itt eldöntheted, hogy csatlakoznál-e valamelyikhez

A buli már a tábora vezető úton elkezdődik a vonaton, vagy buszon a közös énekléssel. Kihagyhatatlan az izgalom, hogy kivel kerülsz egy szobába, és milyen programokra számíthatsz.

Gyermekkorod legszuperebb játékainak felturbózott változatában vehetsz részt, hiszen a felsőbb évesek évről-évre azon törik a fejüket, mi az, ami a legszórakoztatóbb lehet NEKED, mégis kihozza belőled a gyermek éned.

Külkeres leszel? Akkor számodra biztos, hogy kihagyhatatlan a gólyatábor! De vigyázz, szükség van jókedvre, energiára, és ami a legfontosabb, legyél bevállalós! A Külkeresek biztosítják neked a kiváló hangulatot, a felejthetetlen játékokat és élményeket, valamint olyan bulit, amiben még soha nem volt részed!

Örök emlék, talán életre szóló barátságok, és nem utolsó sorban hatalmas buli. Ezt hagyod ki, ha úgy döntesz, hogy nem mész gólyatáborba!

A Budapesti Gazdasági Egyetem képzéseiről további információt ezen az oldalon találhattok!