Már javában a szemeszter felénél járunk. Hamarosan a zárthelyik, beadandók, a TDK dolgozatok vagy akár a szakdolgozatok megírása is prioritást fog élvezni a mindennapjaitokban. Lehet, hogy elsőre nyűgnek fognak tűnni ezek a kötelezettségek, de higgyétek el, ezek is csak a Ti érdekeiteket szolgálják. Belemélyedhettek a folyóiratok, publikációk, szakirodalmak rengetegébe, ahol a már (vagy még nem) tanult kutatási módszereket alkalmazva, saját, önálló véleménykifejtést és tanulmányokat készíthettek.

A rohanó hétköznapokban jó, ha elfér egy-egy kultúrával, tudománnyal eltöltött óra. Az alábbiakban bemutatunk nektek pár könyvtárat, ahol bátran mélyedhettek az általatok vizsgált témákba.

BGE Központi Könyvtár
1148 Budapest, Bagolyvár u. 6-10.

BGE Külkereskedelmi Kar Könyvtár
1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.

BGE KVIK Kari és Elektronikus Könyvtár
1054 Budapest, Alkotmány u. 9-11.
1055 Budapest, Markó u. 29-31.

Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár (FSZEK)
1088 Budapest, Szabó Ervin tér 1.

Országos Széchényi Könyvtár (OSZK)
1014 Budapest, Szent György tér 4-5-6.

A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) könyvtára
1024 Budapest, Keleti Károly u. 5.

A Közép-európai Egyetem (CEU) könyvtára
1051 Budapest, Nádor u. 15.

Országos Idegennyelvű Könyvtár (OIK)
1056 Budapest, Molnár u. 11.

Reméljük segítségetekre lesznek a fent összegyűjtött intézmények. Bővebb információt a könyvtárak weboldalán, a hivatkozásra kattintva érhettek el. Kitartást, jó egészséget és sikeres zárthelyiket kívánunk nektek!