2019 tavaszán harmadik alkalommal hirdette meg közös üzleti tervezés kurzusát a BGE Budapest LAB és a MOME. Az egymást nem ismerő, más egyetemről, más karokról, különböző szakokról érkező hallgatók vegyes csoportokban dolgoztak egy-egy problémán négy intenzív napon keresztül.

Az „Collab – Üzleti terv egy hét alatt” kurzus célja, hogy a résztvevő hallgatók valós projekten dolgozva szerezzenek gyakorlati tapasztalatot abban, milyen folyamatokkal, gondolkodással lehet megalapozni a sikeres vállalkozást, közben megismerve a design thinking és az üzleti modell vászon módszerek alapjait. Az egyhetes kurzus során emellett fejlődik a csapatmunka készség, a kommunikáció, illetve a prezentációs készségek is. És persze, ahogy a hallgatók visszajelzései igazolják, a sok-sok tanulás mellett izgalmas és szórakoztató program is az intenzív hét.

Ide kattintva a 2019-es tavaszi Collab – Üzleti terv egy hét alatt kurzuson résztvevő személyes beszámolóját olvashatjátok. Jó szórakozást!