A Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE) komoly szerepet vállal abban, hogy hallgatói az egyetemi éveik alatt megismerjék a vállalkozói lét lehetőségeit és kihívásait. Így aki azzal az ambícióval érkezik az egyetemre, hogy saját ötlettel, saját vállalkozást indítson, itt hasznos tudást és segítséget is kap hozzá.

Vályi-Nagy Károly is azon hallgatók közé tartozott, aki a kezdetektől a legtöbbet akarta kihozni egyetemi tanulmányaiból. A Pénzügyi és Számviteli Kar Team Academy specializációjára járt és az itt szerzett tudására építkezett, amikor megálmodta az egyetemi ruházati termékcsaládot kizárólagosan értékesítő EduStore-t, amely ma már nem csak a BGE számára készít és forgalmaz termékeket.

Károly az ötlet és a terv kidolgozása, valamint a megvalósítás során rengeteg támogatást kapott a képzésen, az itt szerzett készségekkel és képességekkel, valamint kellő akarattal a zsebében pedig frissdiplomásként már alapító tagja lett egy működő cégnek. Minderről maga számol be nektek.

Képzéseinkről és nyílt napjainkról tájékozódj itt! A jövőd itt kezdődik!